Strona Główna
Strony Internetowe
Montaż Foto & Video
Dojazd
Bazy Danych
Kontakt
 Strony
Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do małych firm oraz osób prywatnych, którzy zastanawiają się na własną stronę internetową lecz odstraszają ich ceny. Naszą zaletą jest ograniczenie kosztów do minimum, to klient decyduję ile środków chce przeznaczyć na utworzenie strony oraz administrację. U nas za stronę internetową płaci się raz, do opłat regularnych należą opłaty za domenę i serwer (abonament roczny), ewentualnie za zmiany wprowadzane na stronie. Również i te koszty można ograniczyć przez system zarządzania treścią CMS. 
System ten pozwala wprowadzić zmiany na własnej stronie przez przeglądarkę internetową bez konieczności znajomości języka HTML. Oraz wykorzystanie darmowych serwerów, wszystko zależy od klienta.
Własna strona internetowa to najtańsza i najlepsza reklama, którą powinieneś wykorzystać do promowania własnej firmy. Każdego dnia miliony ludzi na świecie a także w Polsce korzysta z Internetu, więc ilu z nich to potencjalni klienci, którzy szukają informacji o produktach lub usługach związanych z Twoim biznesem?. Czy w takiej sytuacji Twoja firma może sobie pozwolić na nieobecność w sieci?
Posiadając własną stronę internetową wychodzisz ze swą ofertą wprost do domów klientów. Poprzez co możesz poszerzyć pole działania swej firmy i pozyskiwać nowych klientów. Korzyści z posiadania własnej strony są niewątpliwie ogromne, jesteśmy wtedy widziani na całym świecie i my Ci w tym pomożemy.
Strona www za darmo dla Ciebie!